Ağ Çözümleri & Danışmanlık Hizmetleri

Ağ çözümlerine
dair ihtiyacınız
olan her şey…

BNTPRO’nun tecrübeli ve sertifikalı Ağ Danışmanlığı, ağ altyapınızın tasarımı, uygulanması, desteği ve yönetimi konusunda tavsiye ve rehberlik hizmetlerini sağlar. BNTPRO, ağ ve ağ bileşenleri, internet ve ofisler arası bağlantı, ağ cihazlarının konumlandırılması, VPN teknolojilerinin uygulanması gibi ihtiyaçlar hakkında üretici bağımsız BT danışmanlık hizmetlerini sunar.

Ekibinizin bir parçası olarak sizinle çalışmak, kullandığınız teknolojilerle ilgili ağ danışmanlığı deneyim ve bilgilerimizi paylaşmamıza olanak tanır ve bu da günlük çalışmanızda daha fazla operasyonel verimlilik hedeflenir.

BNTPRO Ağ Danışmanlığı, genellikle şirket içinde çözülemeyen sorunları gidermek, ağ güvenliğini veya ağ altyapınızı değerlendirmek veya uyumluluk sorunlarını gidermek için sunduğumuz hizmetlerimizden biridir. Ayrıca, gerektiğinde iyileştirme veya düzeltici eylem önerilerimizi dayandırdığımız ağ durumu kontrolleri de sağlıyoruz. Ağ danışmanlığı hizmetlerimiz uçtan uca olup, Yerel Alan Ağı (LAN) tasarımı ve yönetimi aracılığıyla Geniş Alan Ağı (WAN) sağlama ve optimizasyonu tüm network katmanlarında hizmetleri içerir.

Tüm Hizmetlerimiz