Veri Merkezi Çözümleri

Tasarım, kurulum,
yönetim ve daha
fazlası…

Günümüzde çoğu servis sağlayıcı ve işletmeler, veri merkezi tasarımı ve kurulumu için ölçeklenebilir bir yaklaşım benimsemektedir. BNTPRO deneyimli ve konusunda uzman sertifikalı mühendisleri ile üretici bağımsız yaklaşımlar sunup uluslararası veri merkezi standartlarına uygun ve ölçeklenebilir mimariler ve çözümler sunar.

Müşterilerin mevcut veri merkezi altyapıları için detaylı incelemeler sonucunda değerlendirme ve tasarım önerileri paylaşılır. Üretici bağımsız olarak sunulan değerlendirme hizmeti geniş bir projeksiyon ile mevcut yapının resmini ortaya koyarken bir yandan da müşterilerin büyüme ve genişleme hedefleri ile doğru orantılı tasarım önerileri paylaşılır. Müşterilerin iş Sürekliliği politikaları göz önünde bulundurularak yürütülen çalışmalar ile kesintisiz, esnek ve güvenilir yapıların oluşturulması hedeflenir.

BNTPRO, bünyesinde bulundurduğu uzman mühendisler ile müşterilerinin iş hedefleri, ihtiyaçları ve büyüme planları doğrultusunda uluslararası standartlara uygun veri merkezi tasarımları oluşturulur ve bu kapsamda uçtan uca kurulum hizmetleri sağlar.

Mevcut veri merkezlerinin modernizasyonu, yeni veri merkezi tasarım ve kurulum hizmetleri ile felaket kurtarma merkezilerinin oluşturulması aşamalarında sunduğu danışmanlık hizmetleri ile müşterilerine katma değerli hizmetler sunar.

Tüm Hizmetlerimiz