Hakkımızda

Başarı ekip işidir.
Ekibinizin bir
parçası olmak ise
bizim işimiz…

1999 yılında Bülent Morten önderliğinde başlayan bilgi teknolojilerine katma değerli hizmet sağlama yolculuğumuz, büyüyen ve gelişen hizmetlerimizi tescil eder bir gelişme ile 2007 yılından günümüze BNTPRO ismini alarak devam etmektedir. Günümüzde ise katma değerli 3 kardeş teknoloji şirketinden biri olarak büyümesine hız kesmeden devam etmektedir.

BNTPRO günümüzde bilgi teknolojileri alanında satış, eğitim, servis ve danışmanlık hizmetlerini sürdürmektedir. Kurulduğu günden bu yana çerisinde bulunduğu ticari faaliyetlerin yanı sıra sektöre nitelikli iş gücü kazandırma misyonu ile de öne çıkmıştır.

Türkiye’nin lider şirketlerinin iletişim, veri merkezi ve güvenlik altyapılarına imza atmıştır.

Süre gelen yıllar içerisinde yurt içinde kazandığı bilgi ve tecrübeleri, yurt dışına taşıyarak ülkemize katma değer olarak geri dönmesini sağlamıştır. Azerbaycan, Kıbrıs, Dubai, Ukrayna, Kosova ve Türkmenistan gibi ülkelerde de proje bazlı olarak hizmetlerde bulunmuştur.

Çalışmış olduğumuz üreticiler ile uzun süreli ve karşılıklı güven ilişkisine dayanan iş birliktelikleri oluşturmakta, sahip olduğumuz bilgi birikimimizi ve tecrübemizi ise bu iş birliktelikleri ile çalışmış olduğumuz müşterilerimize yansıtmaktayız. Faaliyet gösterdiği alanlarda lider pozisyonlarda olan F5 Networks, Juniper Networks, Pulse Secure, Palo Alto Networks firmalarının eğitim ve destek merkezleri olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

BNTPRO, bugün son teknoloji laboratuvarları, her sektörden deneyime sahip ekibi ve ödüllü eğitmen kadrosuyla bilgi teknolojileri sektörüne değer katmaya devam etmektedir.

Kalite Yönetim Politikamız

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemleri, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemleri ve ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemleri Standartları doğrultusunda sürekliliğin sağlanmasını;

 • Kendisi ve paydaşlarının bilgi varlıklarına güvenli bir şekilde erişim sağlamayı,
 • Bilginin kullanılabilirliğini, bütünlüğünü ve gizliliğini korumayı,
 • Kendisinin ve paydaşlarının bilgi varlıkları üzerinde oluşabilecek riskleri değerlendirmeyi ve yönetmeyi,
 • Kurumun güvenilirliğini ve marka imajını korumayı,
 • Bilgi güvenliği ihlali durumunda gerekli görülen yaptırımları uygulamayı,
 • Tabi olduğu ulusal, uluslararası veya sektörel düzenlemelerden, ilgili mevzuat ve standart gereklerini yerine getirmekten, anlaşmalardan doğan
  yükümlülüklerini karşılamaktan, iç ve dış paydaşlara yönelik kurumsal sorumluluklardan kaynaklanan bilgi güvenliği gereksinimleri sağlamayı,
 • İş/Hizmet sürekliliğine bilgi güvenliği tehditlerinin etkisini azaltmayı ve işin sürekliliği ve sürdürülebilirliğini sağlamayı,
 • Kurulan kontrol altyapısı ile bilgi güvenliği seviyesini korumayı ve iyileştirmeyi,
 • Bilgi güvenliği farkındalığını arttırmak amacıyla yetkinlikleri geliştirecek eğitimleri sağlamayı,
 • Yasal yükümlülüklerimize, yürürlükteki çevre mevzuatlarına ve diğer uygunluk yükümlülüklerimize uymayı, kirliliğin önlenmesini, ilgili tarafların çevre bilincinin geliştirilmesi için gerekli çalışmalarda bulunmayı ve tüm süreçlerin yönetim sistemlerine uygun hale getirmeyi, performansını artırmayı ve etkinliğini sürekli iyileştirmeyi taahhüt ederiz.

ISO Belgelerimiz